Telefon: 605244244 oraz 516822933
Otwarte: pn. - pt. od 8:00 do 16:00

O firmie

Centrum Nadzoru Kardiologicznego Sp. z o. o. została założona w 1996 roku. Początkowo siedziba Spółki znajdowała się w budynku Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie przy ulicy Hożej 56. W czerwcu 2005 roku CNK Kardiofon Sp. z o. o. przeniosła swoją siedzibę do nowoczesnego budynku Millennium Plaza, znajdującego się w centrum Warszawy przy Al. Jerozolimskich 123a, gdzie prowadzi działalność do dnia dzisiejszego. Pod tym adresem Spółka prowadzi także Poradnię Kardiologiczną Dzieci i Dorosłych Kardiofon. Od 2010 roku CNK Kardiofon Sp. z o. o. należy do Grupy Kapitałowej Telemedycyna Polska S.A. notowanej na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

CNK Kardiofon Sp. z o. o. świadczy usługi telemedyczne dla zakładów opieki zdrowotnej, zdalne opisywanie badań EKG oraz dla klientów indywidualnych, całodobowy nadzór kardiologiczny oraz wykonywanie badań EKG przez telefon z dowolnego miejsca na świecie.

W ramach Poradni Kardiologicznej Dzieci i Dorosłych Kardiofon, Spółka prowadzi gabinety medyczne oferując konsultacje kardiologiczne, konsultacje kardiologa dziecięcego oraz konsultacje internistyczne. Przychodnia posiada nowocześnie wyposażoną pracownię echokardiografii, w której wykonywane są badania EKG oraz ECHO SERCA (z kolorowąfunkcją Dopplera) dla dzieci i dorosłych. W zakresie badań diagnostycznych oferowane są badanie holterowskie EKG oraz rejestracja zaburzeń rytmu serca aparatem event holter. Dodatkowo Przychodnia prowadzi badania laboratoryjne jako Autoryzowany Punkt Pobrań laboratorium Synewo grupy Medicover. W ramach poradni realizowane są także wizyty lekarskie w domu pacjenta.

Do ważniejszych osiągnięć Spółki można zaliczyć otrzymanie przez naszą pracownię echokardiografii “Akredytacji klasy A” przyznawaną przez Sekcję Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, osiągnięcie pozycji lidera na rynku telekardiologii w Polsce oraz prowadzenie od wielu lat renomowanej przychodni o profilu kardiologicznym, zrzeszającej najwybitniejszych warszawskich lekarzy specjalistów.

Dodatkowo Spółka brała udział w wielu polskich i zagranicznych projektach z dziedziny kardiologii, między innymi we wspólnych pracach z oddziałem kardiologii Szpitala Wolskiego w Warszawie oraz Instytutem Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN. Spółka ma na swoim koncie szereg prezentacji, podczas konferencji krajowych i międzynarodowych na temat roli telefonicznego nadzoru kardiologicznego. Spółka brała udział w programie badawczym “telefoniczny nadzór pacjentów” z wszczepionym stymulatorem dwujamowym DDD. W zakresie międzynarodowej współpracy w ramach Call Center Poland, Spółka brała udział w badaniu leku antyarytmicznego, przygotowującego do rejestracji w amerykańskim FDA (Food and Drug Administration), organizowanego przez amerykańską firmę farmaceutyczną PAREXEL. W ramach współpracy CNK Kardiofon prowadził nadzór kardiologiczny nad pacjentami z 15 polskich klinik kardiologicznych. W wyniku przeprowadzonego audytu CNK Kardiofon został oceniony jako partner wiarygodny, dobrze zorganizowany i profesjonalnie przygotowany do udziału w badaniu międzynarodowym.

Proponujemy szereg rozwiązań dostosowanych do stanu i potrzeb pacjentów, m.in.:

Kardiotele (6 miesięcy)

Boisz się, że stracisz przytomność, dostaniesz...

Event Holter 7 dni

Diagnostyczne badanie Event Holter  może być...

Kardiotele (3 miesiące)

Boisz się, że stracisz przytomność, dostaniesz...

Holter 24h

Holter 24h to nieinwazyjne badanie polegające...

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl