Informacje

MEDIA O NAS

2004-11-18
"Przeprowadzona wśród pacjentów ankieta, oceniająca system nadzoru telefonicznego, pokazała poprawę: poczucia bezpieczeństwa, jakości życia, zmniejszenie ilości wizyt u lekarzy specjalistów, redukcje pobytów w szpitalu, skróceniu czasu dojazdu Pogotowia Ratunkowego. "
1996-12-16
"Jeśli zaboli cię serce, możesz wejść do zakłądu telekomunikacji i za darmo zrobić EKG. Jego zapis telefoniczny trafi do kardiologa, który po chwili faksem odeśle diagnozę."
1996-11-13
"Zdaniem dr Michała Borkowskiego - dyrektora pogotowia - w zawałach, gdzie o powodzeniu leczenia decydują sekundy, skrócenie całego procesu: wezwanie, rozpoznanie, udzielenie pomocy jest wartością bezcenną." "Kardiofon wypełnia właśnie tę lukę - mówi dyrektor medyczny firmy Kardiofon, Jerzy Rekosz."
1996-11-10
"Zmorą ludzi cierpiących na niewydolność układu krążenia jest obawa, że następny atak może nadejść w okolicznościach, w których nie można będzie liczyć na szybką pomoc."
1996-11-04
"Telefon dla serca" jest linią przeznaczoną dla osób cierpiących na choroby układu krążenia, zwłaszcza po zawałach i z zaburzeniami rytmu serca."
1996-10-28
"Od kilkunastu lat w Warszawie przez całą dobę pełni dyżur Centrum Nadzoru Kardiologicznego "Kardiofon". Osoby posiadające specjalny nadajnik mogą sobie same zrobić EKG i telefonicznie przekazać zapis lekarzowi, który decyduje, jakie leki powinien wziąć doraźnie pacjent i czy potrzebny jest przyjazd karetki."
1996-10-17
"Badanie serca przez telefoniczną słuchawkę. Kardiofon - mały aparat EKG połączony z mininadajnikiem, który z łatwością może obsługiwać każdy pacjent - to zestaw ratunkowy dostępny dla każdego, kto obawia się o stan własnego serca."
1996-10-15
"Sam robisz sobie EKG i telefonicznie łączysz się z lekarzem. Lekarz odczytuje wynik badania i jeśli potrzeba, wzywa pogotowie. "
« 3 2 1
 

W celu umówienia wizyty prosimy o podanie numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu jednego dnia roboczego.

KOD

}