Informacje

MEDIA O NAS

2015-06-30
"Do niedawna nikt nie uwierzyłby, że codziennością w systemie opieki zdrowotnej mogą stać się takie rozwiązania, jak np. elektroniczne recepty, które automatycznie trafiają do najbliższej apteki, wybranej według danych geolokalizacyjnych za pomocą IP komputera, czy aplikacje alarmujące lekarza o incydentach zagrażających życiu jego pacjenta."
2015-05-29
"Ekspert z branży teleinformacyjnej Artur Pruszko podkreślił, że telemedycyna to wykorzystanie technologii informatycznej i komunikacyjnej w celu zapewnienia i wspierania opieki zdrowotnej w sytuacji, gdy dwie strony (lekarz i pacjent) pozostają w oddaleniu."
2015-01-12
Przychodnia Dzieci i Dorosłych Kardiofon zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!"
2014-12-09
"Telemedycyna jest w zamyśle narzędziem do potencjalnej poprawy efektywności świadczeń opieki medycznej."
2014-05-23
"Ta bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych forma kontaktu z lekarzem, zaczyna znajdować uznanie także w Europie. "
2013-10-25
"W Polsce duże szanse na rozwój ma telemedycyna. Umożliwia ona lekarzowi diagnozowanie, monitorowanie i obserwację pacjenta na odległość. Metoda ta sprawdza się zwłaszcza w przypadku pacjentów, którzy mają utrudniony dostęp do lekarza lub w leczeniu osób z chorobami przewlekłymi."
2013-09-20
"W USA i Skandynawii telemedycyna to codzienność. W Polsce z telemedycyną miało styczyność tylko 6 procent pacjentów i lekarzy. Korzysta się z niej między innymi w rehabilitacji na odległość."
2012-08-15
"Profesor Dariusz Dudek, kardiolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego, twierdzi, że Sądecczyzna jest jednym z pierwszych regionów, gdzie w praktyce działa system telemedycyny."
2011-07-27
Profesor Zbigniwe Religa, kardiochirurg: "Niestety w szpitalach, w których pracuję, nie ma urządzeń służących do wykonywania badań EKG przez telefon, nad czym boleję."
2011-07-10
Telemedycyna Polska S.A. została wyróżniona w raporcie "Inwestor pyta, a spółka... milczy" magazynu "Trend" jako spółka z rynku alternatywnego NewConnect, która poważnie podchodzi do tematu relacji inwestorskich.
2011-05-31
"Mianem telemedycyny określa się medycynę na odległość. Jest to najnowsza forma świadczenia usług medycznych i opieki zdrowotnej łącząca elementy telekomunikacji, informatyki oraz nauk medycznych. "
2011-05-01
Telemedycyna to najnowocześniejsza forma świadczenia usług medycznych i opieki zdrowotnej łącząca w sobie elementy telekomunikacji, informatyki oraz medycyny. Jej rozwój w krajach Unii Europejskiej jak i w Polsce jest nieunikniony.
2011-01-07
"Co zrobić, gdy chory potrzebujący konsultacji mieszka daleko od ośrodka akademickiego, w którym pracują specjaliści? A co zrobić, gdy przypadek medyczny jest tak skomplikowany, że wymaga konsultacji kilku specjalistów rozsianych po całym świecie?"
2008-06-26
Jak zbadać arytmię? Można przez telefon. Porady dr. nauk med. Agnieszki Faliskiej-Huggett ze szpitala Royal Surrey w Gulldford w Wielkiej Brytanii.
2008-04-15
"Klik. Naciskasz ENTER i od razu możesz zbadać wzrok, słuch, poziom cukru we krwi, a nawet serce. Nie potrzebujesz wizyty w przychodni, wynik wyślemy e-mailem. Dzięki telemedycynie zadbasz o swoje zdrowie bez wychodzenia z domu."
2008-02-18
Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, czynne jest centrum nadzoru kardiologicznego Kardiofon. Gdy chcesz sprawdzić, jak pracuje serce ...
2007-09-14
"Za kilkadziesiąt złotych miesięcznie można stać się użytkownikiem prostego urządzenia do badania pracy serca, które przez telefon przekaże nasz elektrokardiogram do specjalnej centrali, gdzie lekarz specjalista na komputerze odczyta wyniki badania. "
2007-09-03
Bezpłatne dyżury lekarzy specjalistów Dr Wojciech Drewniak z Centrum Nadzoru Kardiologicznego Kardiofon w Warszawie.
2004-12-23
"Centrum Nadzoru Kardiologicznego zasięgiem obejmuje całą Polskę. Metoda tele-EKG ma na celu lepsze, skuteczniejsze, bardziej komfortowe i tańsze rozwiązywanie problemów zdrowotnych pacjenta."
2004-12-12
"Kardiofon Sp. z o.o. - nie musisz przyjeżdżać, aby wpisać się do całodobowego Centrum Nadzoru Kardiologicznego. Telefoniczne przekazywanie EKG i telefoniczne konsultacje lekarskie z natychmiastową pomocą przez 24 godzni 7 dni w tygodniu."
3 2 1
 

W celu umówienia wizyty prosimy o podanie numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu jednego dnia roboczego.

KOD

}